k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Follow us

Search

Ypatingoms progoms
reikia deramai pasiruošti

Pasitikėkite mumis kaip savo šventės partneriais – pasiūlysime jums saldųjį stalą su užkandžiais, pristatysime laiku, ir užtikrinsime, kad svečiai mėgausis ne tik šventės akimirkomis, bet ir nepamirštamais Amandus komandos sukurtais skoniais. Susisiekite su mumis ir mes mielai papasakosime bei patarsime, kaip pasiruošti desertų ar užkandžių stalą Jūsų šventei.

renginiai
Komanda, kuri dirba kokybiškai,profesionaliai, ir išlaiko savo auktšą bendravimo lygį iki paskutinio kąsnio. Ne tik skanu, bet ir labai stilinga bei gražu. Ačiū, kad papuošėtę mūsų stalą!
Labai džiaugiamės su vyru, kad pasirinkome būtent jus savo vestuviniam desertų stalui! Darbas su jumis ėjosi kaip per šokoladinį kremą, kurio skonį jaučiame iki dabar. Su vyru juokiamės, kad paragavę šokolado visada prisiminsime savo tobulas vestuves. AČIŪ!!!!
Noriu nuoširdžiai padėkoti už jūsų kolektyvo pagalbą organizuojant konferenciją. Turėjome užtikrinti kokybišką renginį, kiekviena detalė turėjo būtų nepriekaištinga, tad tikrai turėjome įššūkių. Labai džiaugiamės, kad jūs, kaip partneriai, savo darbą atlikote nepriekaištingai. Svečiai ilgai atsimins mūsų konferenciją vien dėl užkandžių :))
Nuostabus skonis - norisi kartoti! Desertai ištirpo akimirksniu. Ačiū už puikų ir šiltą bendravimą 🙂
Tokio skanaus šokoladinio torto dar niekas iš svečių nebuvo ragavę! Nuo šiol nebeįisivaizduojame savo šeimos švenčių be jūsų 🙂 Jaučiasi, kad produktai kokybiški, švieži, o svarbiausia - skanūs! Ačiū 🙂